lw6090, lw6090 hapı, lw6090 zayıflama, lw6090 zayıflama hapı, lw6090 zayıflama ilacı, orjinal lw6090, güvenilir zayıflama ilaçları, güvenilir zayıflama hapları
Canlı Destek

LW6090 Kullanımı

LW6090 bitsekil gıda takviyesi uzman doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği taktirde, yemeklerden 30 dakika önce sabah 1 ve akşam 1 olmak üzere gün içinde 2 kapsül olarak kullanılır. Toplamda 60 bitkisel kapsülden oluşmaktadır. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Bütün takviyelerde olduğu gibi,hamile, emzirmekte olanlar veya daimi ilaç kullananlar; ürünü kullanmadan önce mutlaka uzman doktorunuza danışınız.

LW6090 bitkisel gıda takviyesi ; içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür. Formülasyonda bulunan krom, insan organizmasından karbonhidrat metabolizması için önemli bir etkendir. Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir. LW 60 90′ın içerisindeki L-Carnitine’nin vücuda başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Ek olarak Vücuttaki yağarın hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı olur. Bu nedenle de enerji açığa çıkmaktadır. Pek çok araştırmada L-Carnitine’nin spor dayanıklılığını arttırmada faydalı olduğunu göstermiştir. Likopen ise çok güçlü bir antioksidandır ve zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur. Ayrıca Yeşil çay cildi sıkılaştırır, zayıflama sürecinde cilt sarkmalarını önler,tokluk hissi verir.